Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Артилерійські стрільби кораблів в Азовському морі.

В акваторії Азовського моря пройшли артилерійські стрільби кораблів, які входять до складу сил протидесантної оборони. Зокрема, по берегових цілях з 30 мм гармати вели вогонь кораблі та катери ВМС ЗСУ та Державної прикордонної служби та, які залучені до складу сил та засобів ООС. В цілому моряки успішно виконали стрільби та продемонстрували злагоджену роботу силових відомств.
В ситуації, коли сусідня з Україною держава відверто зневажає міжнародне право – порушує кордони, наводить свої порядки на територіях незалежних держав та вчиняє провокації у водному просторі, зокрема в Азово-Чорноморському басейні, наші військові мають постійно вдосконалювати свою бойову готовність й відпрацьовувати сценарії військової загрози та алгоритми реагування на виклики безпеки.
З цією метою 5 травня, відповідно до плану командира оперативно-тактичного угрупування «Схід», в акваторії Азовського моря пройшли навчання з артилерійськими стрільбами кораблів ВМС та ДПС України, які входять до складу сил та засобів протидесантної оборони. Від морських прикордонників були задіяна корабельно-катерна тактична група Маріупольського загону морської охорони у складі корабля «Донбас» та двох катерів, а від ВМС ЗС України у навчаннях взяв участь МБАК «Лубни». Стрільби здійснювались з 30 мм артилерійських установок по визначених морських та берегових цілях.
Насамперед, бойові одиниці відпрацювали спільне маневрування та закриття заданого району. Далі за планом – комплекс артилерійських стрільб із знищення надводних та берегових цілей, розстріл плавучої міни, а також відпрацювання вогневої підтримки берегових підрозділів.
Екіпажі бойових одиниць, виконуючи навчальні завдання, безперервно забезпечували контроль за надводною обстановкою в зоні відповідальності. З поставленими завданнями впоралися добре.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *