Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Блаженніший Святослав подякував працівникам «Живого ТБ» за їх віддане служіння під час карантину

У неділю, 10 травня, Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, запросив до себе працівників «Живого телебачення» на святковий обід. Цим «маленьким знаком великої вдячності» він хотів висловити подяку «Живому ТБ» за інтенсивне і відповідальне служіння, особливо під час поширення пандемії коронавірусу.

«Я хотів сьогодні бути разом з вами, щоб висловити вам вдячність, вдячність за таку інтенсивну роботу, яку «Живе ТБ» здійснило саме тепер під час карантину. Завдяки вашій праці наш собор, попри те, що у ньому не було людей, був справді собором, який собирає. З різних частин світу наші вірні єдналися у молитві. Тому ця зустріч нехай буде маленьким знаком великої вдячності, і то не тільки моєї, а й усіх тих, кому ви послужили», – сказав Блаженніший Святослав.

При цій нагоді він привітав Павла Казанцева, продюсера «Живого ТБ», з днем народження. Сьогодні Павлові виповнилося 45 років.

На завершення зустрічі Глава УГКЦ подарував кожному учаснику пам’ятну монету, яку було випущено з нагоди освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового. «Це храм, у якому ви дуже часто, упродовж багатьох годин перебуваєте під час різних богослужінь, щоб їх транслювати», – пояснив Предстоятель УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *