Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Центр Військово-музичного мистецтва ВМС дав концерт для одеських медиків.

Всесвітня пандемія через ковід-19 яскраво продемонструвала непрості будні українських медиків. Не зважаючи на мізерну зарплатню, складну реформу та шалену нестачу медикаментів українські лікарі стали на захист населення, рятуючи сотні життів. В такий момент підтримати їх вирішили і військовослужбовці. Центр Військово-музичного мистецтва Військово-морських Сил України створив справжнє свято, зігравши концерт на площі біля Одеського обласного медичного центру (Лікарня Водників).
Приємним сюрпризом для лікарів з самого ранку стала жива музика на площі біля лікарні. Хтось закінчував робочу зміну і затримався відпочити, для когось саме так розпочався робочий день.
У час, коли переважна більшість людей знаходиться вдома, в безпеці, лікарі продовжують працювати, ризикуючи своїм життям.
Музика військових оркестрів — невід’ємна частина історії і традицій української землі. Військові оркестри підвищують моральний та бойовий дух, такий необхідний сьогодні лікарям.
Сьогодні і у військових, і у лікарів одна мета – це перемога. На жаль, через карантинні обмеження, оркестр не зміг грати у повному складі, втім класичні твори, поруч з одеськими мотивами зібрали на площі кілька десятків глядачів. Дотримуючись дистанції, медики та просто перехожі аплодували музикантам.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *