Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Дезінфекція, дистанція, безготівкова оплата: у Львові запрацювали музеї просто неба.

Від сьогодні, відповідно до рішення міської комісії з питань ТЕБ і НС, почали приймати відвідувачів три львівські музеї просто неба – Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького («Шевченківський гай»), «Території терору» та Личаківського цвинтаря. Напередодні відкриття ці заклади перевірили на дотримання вимог щодо роботи в умовах карантину.

Личаківський цвинтар. Фото: facebook.com/andriy.moskalenko

Усі три заклади розпочали роботу з дотриманням усіх вимог і протоколів щодо роботи в час карантину: організовано скринінг працівників і відвідувачів, встановлені засоби дезінфекції (дезінфекційні рамки), забезпечено можливість безготівкової оплати, – зазначив після перевірки заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко. 

Музей “Територія терору”. Фото: facebook.com/andriy.moskalenko

Нагадаємо, у п’ятницю відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, на якому ухвалили низку рішень стосовно послаблення карантинних заходів у Львові та розробили протоколи роботи закладів.

Відповідно до протоколу для діяльності музеїв просто неба, кожні 4 години тут мають проводити температурний скринінг працівників (перший – до початку роботи), усі заміри фіксувати в журналі здоров’я, а працівників з температурою чи ознаками ГРВІ не допускати до роботи. Працівники музеїв мають бути в захисних масках і рукавицях, правильно використовувати їх і змінювати маски кожні 2 години, дотримуватися правил особистої гігієни.

“Шевченківський гай”. Фото: facebook.com/andriy.moskalenko

Для відвідувачів біля входу в музей має бути встановлено станції дезінфекції рук. Відвідувачі зобов’язані пройти температурний скринінг (проводять працівники), а в разі підвищеної температури (більш ніж 37,5) залишити територію та звернутися до сімейного лікаря (у разі відмови працівник закладу інформує поліцію). Заклад має забезпечити можливість безготівкової оплати, а також встановити розмітку для забезпечення дистанції між відвідувачами не менш ніж 2 м (зокрема, біля входу). На 10 кв. м площі в музеї має перебувати не більш ніж 1 людина. Вживання їжі та напоїв на території закладів заборонено.

Перед відкриттям та після закриття необхідно провести повну дезінфекцію музею, вологе прибирання – щочотири години. Вологе прибирання та дезінфекція в туалетних кімнатах – щотри години.

Як повідомила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, сьогодні з обіду спеціальні моніторингові групи також перевірять літні майданчики й тераси на дотримання карантинних вимог у роботі, а також паспорти літніх майданчиків у частині дотримання дозволеної площі, місця розташування тощо.
 

Натомість обласна комісія ТЕБ і НС, з огляду на збільшення захворюваності на коронавірус, вирішила відкласти до 15 травня послаблення карантину на Львівщині. Відповідне рішення ухвалили на засіданні 10 травня.

«Враховуючи збільшення кількості хворих, а також летальні випадки від коронавірусу в області, комісія зобов’язує продовжити карантин до 15 травня. Відтак, ті послаблення, які були заплановані з 11 травня, вводитимуть із 15», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

На сьогодні у Львівській області зареєстровано 798 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, за останню добу – 45.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *