Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Група конгресменів засудила план використати кошти з програми стримування російської агресії для побудови стіни на кордоні з Мексикою

Група законодавців з Комітету з міжнародних відносин Палати представників Конгресу США на чолі з його головою Еліотом Енгелем та Вільямом Кітінгом виступила з критикою плану адміністрації щодо скорочення фінансування ініціативи щодо стримування російської агресії з метою перенаправити кошти на будівництво стіни на кордоні.

У листі держсекретареві Майку Пенсу і міністру оборони Марку Есперу конгресмени заявляють, що таке використання коштів з бюджету Ініціативи щодо забезпечення європейської безпеки є неправомірним. На їхню думку, такий крок надихне Путіна і поставить під загрозу США і їх союзників.

«Нездатність президента Трампа забезпечити фінансування своєї стіни на кордоні не є розумним виправданням для того, щоб діяти в обхід закріплених у Конституції повноважень Конгресу щодо асигнувань. У той час, як президент вигадує історію про надзвичайну ситуацію на південному кордоні, щоб відвернути кошти на будівництво стіни, загроза російській агресії для Сполучених Штатів і наших союзників і партнерів у Європі є відчутною», – пишуть законодавці.

«Росія не лише втручалася у вибори 2016 і 2018 років, а і веде безперервну дезінформаційну війну проти Сполучених Штатів і наших союзників, ставить під загрозу наших військових своєю агресивнюї військової діяльністю на Близькому Сході і в інших регіонах, незаконно окупує частини України і Грузії і продовжує тримати американських громадян в заручниках. І навіть зараз, в розпал серйозної глобальної кризи у галузі охорони здоров’я, президент Путін активно використовує страждання світу, просуваючи антизахідну дезінформацію і ще більше підриваючи наші інтереси і безпеку», – підкреслюють автори листа.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *