Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Матері з Тернополя здійснили пішу прощу до Зарваниці.

Напередодні Дня матері учасниці руху «Матері в молитві» Тернопільсько-Зборівської архиєпархії здійснили пішу прощу до Зарваниці. Цього року паломництво почали в суботу, 9 травня, з дотриманням карантинних обмежень і санітарних норм.

Матері разом із духівником руху отцем Василем Чамарником пройшли шлях із Тернополя до Марійського духовного центру, жертвуючи піший хід за щасливу долю своїх дітей, спокій і мир в Україні, здоров’я лікарів і всіх хворих на коронавірусну інфекцію.

У неділю в малій базиліці Зарваницької Матері Божої відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив архиєпископ і митрополит Василій і до якої за допомогою трансляції змогли долучитися тисячі вірян. Після Літургії митрополит привітав українських матерів зі святом, закликав подякувати своїм найріднішим і складати за них молитви.

На завершення студенти 7 курсу Тернопільської вищої духовної семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого представили онлайн-учасникам концертну програму з духовними піснями, привітавши в такий спосіб усіх матерів із Днем матері.

Така проща відбувається уже тринадцятий рік поспіль. З огляду на карантинні обмеження, цогоріч у ній взяла участь невелика кількість матерів. У попередні роки кількість паломників у прощах до Дня матері сягала понад тисячу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *