Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Священники Київської Архиєпархії беруть онлайн-участь у щорічних формаційних курсах

Сьогодні для священників та дияконів Київської Архиєпархії розпочали щорічні формаційні курси. Участь у навчанні духовенство бере у форматі онлайн.

Як зазначив Канцлер Київської Архиєпархії Протоієрей Василь Чудійович, формаційні курси для духовенства відбуватимуться у днях 11-12 травня 2020 року. «Кожен день нашого навчання є поділений на два блоки: ранковий та обідній. Відповідно до нашої формаційної програми, цими днями ми вивчатимемо Євангелію від Івана, історію Замойського Синоду та його рецепції на Правобережній Україні, а також будемо краще освоювати тайм менеджмент та особистісний розвиток», – розповів о. Василь.

Так, першого дня, науки для духовенства провадить о. Ігор Цмоканич на тему: «Богословські особливості Євангелії від Йоана». У своєму навчанні лектор зокрема говорив про те, що Євангеліє від Івана – єдине Євангеліє, яке написане свідком. «Це Євангеліє найбільш юдейське, якщо порівнювати його з першими трьома. Своєрідна риса Євангелії від Івана – точність в деталях, але і водночас містична і символічна глибина. Дехто вважає це Євангеліє певним духовним реалізмом Івана. Тобто, Він точно в деталях бачить якусь глибшу духовну реальність», – говорив о. Ігор.

Прес-служба Київської Архиєпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *