Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

В Івано-Франківську розпочинається традиційний «Тиждень сім’ї»

Сьогодні в Івано-Франківську розпочинається «Тиждень сім’ї», який триватиме до 17 травня. Захід організовує Комісія у справах родини Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Він є традиційним та очікуваним, однак у цьому році, у зв’язку з карантинними обмеженнями відбуватиметься в режимі онлайн.

Гасло цьогорічної події: «Святість сім’ї». За словами організаторів, вони мають ряд запитань, на які протягом тижня спільно хочуть знайти відповіді: «Чи є можливим в сім’ї бути святим, чи можливо сім’ї бути святою, чи маємо приклади святих сімей, які інструменти маємо вживати щоб бути святими, для чого бути святими самим та святими подружжям та ін.? На всі ці питання ми будемо шукати з Вами відповіді в цей тиждень». 

У рамках «Тижня сім’ї», кожен вірянин щодня зможе брати участь у Божественній Літургії, яка служитиметься в архикатедральному і митрополичому соборі Воскресіння Христового. Початок о 08:00 год. Опісля одразу буде Молебень до Пресвятої Богородиці та повчальна наука.

Окремо слід виділити події 15 травня, адже це – Міжнародний день сім’ї. Тому в цей день, окрім ранкової програми, о 18:00 відбудеться молитва вервиці за подружжя та родини, яку проведуть самі сімейні пари.

Для того, щоби взяти участь у «Тижні сім’ї», слід підписатися на YouTube канал собору або FACEBOOK сторінку.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *