Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

12 підозр, 64 нові справи — підсумки квітня 2020 року

Впродовж квітня 2020 року детективи Національного бюро розпочали розслідування 64 нових випадків корупції. У вчиненні кримінальних корупційних правопорушень, які розслідують НАБУ та САП, про підозру повідомлено 12 особам. Стосовно чотирьох осіб розслідування закінчено — обвинувальні акти скерували до суду. Такими є результати роботи НАБУ за квітень 2020 року.

Зокрема, було повідомлено про підозру:

Завершено розслідування низки резонансних справ. Із-поміж них щодо фактів:

Нагадуємо, що 16 квітня 2020 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду ухвалила рішення про стягнення в дохід держави половину внесеної підозрюваним у корупційній схемі на митниці застави — 35 млн грн. А народні депутати України VIII скликання після розслідувань НАБУ повернули близько 1,65 млн грн безпідставно отриманої компенсації за оренду житла або винайм готельних номерів у Києві.

Крім того, у квітні Вищий антикорупційний суд ухвалив вирок у справі НАБУ. Суд визнав винним екснардепа у незаконному отриманні компенсації за оренду житла та засудив його до трьох років позбавлення волі із іспитовим терміном у три роки. Також посадовець не зможе рік обіймати посади у виборних органах державної влади, пов’язані з реалізацією владних повноважень, має сплатити 17 тис. грн штрафу та відшкодувати понад 12 тис. грн витрат за експертизи, які були здійснені під час слідства. Екснардеп вже відшкодував державі збитки у повному обсязі, а саме понад 582 тис. грн.

Загалом, станом на початок травня детективи НАБУ розслідують корупцію в межах 900 кримінальних проваджень.

 

Матеріали для ЗМІ

Необхідна інформація та лінки для поширення на Ваших ресурсах Контактний email: 

press.nabu@gmail.com

Інша інформація: 

https://nabu.gov.ua/kontakty-dlya-zmi

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *