Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

У храмах Тернополя покращено заходи безпеки в умовах карантину для священників та вірних

12 травня, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк здійснив аудит дотримання санітарних вимог у всіх храмах міста Тернополя.

У приміщенні курії Тернопільсоко-Зборівсьокої архиєпархії відбулася поетапна зустріч зі священниками-настоятелями, на якій було обговорено стан душпастирської діяльності та дотримання санітарних вимог при кожному храмі УГКЦ Тернополя.

Архиєпископ Василій пригадав необхідність відповідального дотримання карантину: «Прошу отців старанно виконувати приписи санітарних вимог та слідкувати за їх дотримання усіма особами, що приходять у храм. Наші церкви повинні бути безпечними і, хоча кількість вірних є обмеженою, ми продовжуємо усильно молитися про Боже змилування над нашим народом, припинення епідемії та здоров’я медиків й усіх інфікованих COVID-19».

При підтримці Антикризового центру по боротьбі з Covid-19, який діє при управлінні Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ, було додатково придбано та роздано на кожну парафію професійні медичні засоби, серед яких: маски, захисні щити, окуряри, рукавички, захисні костюми.

www.tze.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *