Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Сенатський комітет голосуватиме у справі розслідування щодо Burisma та Хантера Байдена

Сенатор-республіканець Рон Джонсон проведе наступного тижня голосування у Сенатському комітету щодо повістки на адресу консалтінгової компанії Blue Star Strategies у справі розслідування діяльності української компанії Burisma та Хантера Байдена – сина ймовірного кандидата в президента на перегонах 2020 Джо Байдена.

Комітет Сенату з питань національної безпеки та урядових відносин повинен вирішити, чи вимагати у Blue Star Strategies документи, датовані від 2013 року до теперішнього часу, пов’язані з її роботою на Burisma.

Про свій намір отримати документи від Blue Star Strategies Джонсон оголосив ще в березні. Мета розслідування цієї справи, за словами сенатора, відповісти на «багато відкритих запитань щодо потенційного конфлікту інтересів та масштабу використання представниками Burisma особистих зв’язків з високопосадовцями адміністрації Обами для отримання доступу та можливого впливу на американські урядові установи».

Демократи виступають проти цього розслідування, стверджуючи, що його єдина мета – зашкодити передвиборчій кампанії колишнього віце-президента Байдена. Жодних доказів причетності Джо Байдена чи його сина Хантера до злочинної діяльності наведено не було.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *