Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

З благословення владики Йосафата Мощича у Чернівцях розпочали будівництво храму Преображення Господнього

12 травня з благословення Чернівецького єпископа Йосафата Мощича у Чернівцях, на вул. Героїв Майдану, розпочате будівництво парафіяльного храму – Преображення Господнього. Перед початком будівельних робіт на території майбутньої святині адміністратор парафії о. Василь Гасинець помолився разом зі своїми парафіянами.

Після молитви о. Василь сказав: «… стоїмо на місці, де буде споруджена тимчасова капличка, а пізніше буде будуватися храм в честь Преображення Господнього. Хай він допомагає преображатися кожному зокрема, цілому нашому народові і всьому світові.

Звичайно, легко не буде. Будуть і перешкоди, особливо такі, і різні закиди. Але Церква – це місце, де виховуються добрі люди, де виховуються жертводавці. Церква – це місце, де людина перебуває від народження і до смерті. Церква – це місце, де людина преображається, змінюється. Ні на дитячому майданчику, ні в спортзалі, ні в парку ми не виховаємо цілісно повноцінної людини. Але Церква має таку місію і властивість».

Отець Василь Гасинець призначений адміністратором парафії Преображення згідно з декретом владики Йосафата від 31 травня 2019 року.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.cv.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *