Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Слідство веде НАБУ: антикорупційна гра-розслідування

З 14 травня усі охочі можуть приміряти роль детектива, зігравши у антикорупційну гру-розслідування «Слідство веде НАБУ».

«Гра створена для студентів-юристів, журналістів-розслідувачів, громадських активістів, які викривають корупцію, а також для молодих слідчих, які розпочинають кар’єру у правоохоронних органах. Для успішного проходження гри необхідно провести низку слідчих дій, зібрати докази, повідомити особі про підозру, скерувати справу до суду», — зазначила Світлана Оліфіра, керівниця Управління зовнішніх комунікацій НАБУ.

Інтерактивний формат та унікальні матеріали курсу допоможуть підвищити знання та навики у викритті незаконних дій чиновників. Ви оціните масштаби розслідування топкорупції, а детективи, юристи й аналітики НАБУ допоможуть розібратися у тонкощах слідчих дій.

«Насправді, гра нереально крута. Аналогів їй я ще не зустрічала. Тут вдало поєднані відео-лекції та завдання, розкриваються аспекти роботи детективів, звісно в межах допустимого. Кожен етап гри містить відео з порадами від експертів. Це не та суха теорія, яку більшість студентів-правників отримують в ЗВО», — поділилася своїми враженнями практикантка НАБУ Марина, яка однією з перших пройшла цей курс.

Щоб почати власне розслідування, слід зайти на «Навчальну платформу» — https://learn.nabu.gov.ua/ — у вкладці «Відкритий офіс», зареєструватися та натиснути «Почати».

Інтерактивний курс Національне бюро розробило спільно зі студією онлайн-освіти «EdEra» за підтримки Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *