Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

ВООЗ вказує на можливість, що коронавірус ніколи не вдасться викорінити

Чільний представник Всесвітньої організації охорони здоров’я застеріг, що коронавірус, який спричиняє Ковід-19, може залишитися з людством на тривалий час, як наприклад СНІД.

Застереження з’явилося у тоді, як уряди багатьох країн почали скасовувати карантинні обмеження запроваджені у боротьбі з пандемією.

За даними американського університету Джонса Гопкінса кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом у світі станом на 14 травня становила 4 348 308, а кількість померлих 297 232.

“Я вважаю важливим вказати на такий варіант: цей вірус може стати ще одним ендемічним вірусом у суспільстві, і він можливо ніколи не зникне”, – сказав на прес-конференції у Женеві посадовець ВООЗ Майк Раян, який відає надзвичайними ситуаціями.

Раян сказав, що подекуди “поширюється думка, що карантин повністю спрацьовує, і що скасування карантину буде чудовим. Але і перше, і друге – сповнене загроз”.

Генеральний директор ВООЗ, що є відомством ООН, Тедрос Адганом Ґебреєсус, сказав, що людство зараз ще може тримати коронавірус під контролем і зупинити пандемію.

Майкл Раян закликав у середу до реалістичної оцінки ситуації і наголосив, що конкретних передбачень у цій справі робити не може ніхто, і що “ця хвороба може стати довготермінової проблемою, а може і не стати”.

Навіть у разі розробки дієвої вакцини, сказав він, боротьба з коронавірусом буде вимагати величезних зусиль.

Раян вказав на ситуацію з іншими хворобами, які вражають людей навіть за умови існування вакцини, наприклад кір.

За даними агентства Reuters зараз у різних країнах працюють і випробовують близько 100 потенційних вакцин від коронавірусу, але фахівці наголошують, що проблема у тому, щоб вакцина була дієвою, і щоб переважна кількість людей у світі була готова до щеплень.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *