Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

«Завданням Всеукраїнського тижня подружжя та сім’ї дякувати Богу за дар жити в родині», – о. Ігор Гріщенко

«У травні Церква святкує тиждень родини. Першим завданням такого тижня є дякувати Богу за дар бути і жити в родині. Це є основа наших молитов у цьому тижні», – про це 13 травня 2020 року, під час відеозвернення до користувачів соціальних мереж говорив протоієрей Ігор Гріщенко, Голова комісії в справах родин Київської архиєпархії УГКЦ.

Зокрема о. Ігор у розмові зазначив, що така молитва має бути багатосторонньою: «Чоловіки дякують Богові за те, що Він подарував їм їхніх дружин. Жінки дякують за своїх чоловіків. Разом спільно вони дякують за плід їхньої любові – за їхніх діточок, тих, які мають і тих, які ще будуть мати. У свою чергу діти мають можливість подякувати за своїх батьків», – наголосив душпастир.

«За його словами друга важлива річ цього тижня – це подивитися, ким є наше подружжя. «Якщо ми є християнське подружжя, то чи ми справді намагаємося слідувати тим нормам, щоб стати добрим християнським подружжям? Чи ми знаходимо час, щоб щодня подивитися один одному в очі, поділитися радістю?», – роздумував Голова Комісії родин.

Ведучи далі він наголосив, що акумулюючи всі зусилля подруги мають подумати, що ж буде дальше. «Багато хто каже, що від нас нічого не залежить, що від подружжя нічого не залежить… Це є абсолютно неправда. Маємо мати свій план. Це не є щось штучне, що ми маємо дотримуватись. Ми маємо завжди цей план узгодити з волею Божою», – сказав на завершення о. Ігор.

Прес-служба Київської архиєпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *