Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

ООС. Тренування артилеристів Операції об’єднаних сил

Згідно з рішенням командувача Об’єднаних сил з 13-14 травня на одному з полігонів поблизу Маріуполя відбувалися інструктрсько-методичні заняття керівного складу ракетних військ і артилерії Об’єднаних сил.
Упродовж двох днів офіцерам артилеристам на базі однієї з бригад продемонстрували порядок ведення вогню із закритих вогневих позицій із застосуванням безпілотних літальних апаратів.
Під час занять вогонь вівся зі гаубиці 152 мм , 100мм гармати Рапіра, та міномету калібру 120 мм.
Як зазначив керівник занять начальник ракетних військ і артилерії Об'єднаних Сил полковник Богдан Союшкін основний акцент під час занять робився на бойовий досвід, який офіцери бригад здобули у бойових діях у 2014-2015 роках.
Під час занять була практично застосована нова методика визначення відхилення початкової швидкості снарядів через знос каналу ствола гармати з застосуванням артилерійської балістичної станції “Weibel SL-520 PE” 55 оабр.
Показаний порядок проведення заходів підготовки стрільби і управління вогнем та виконання вогневих завдань в умовах повної підготовки. Проведено практичне зондування атмосфери за допомогою метеокомплексу МРК-1 для більш точного визначення установок для стрільби способом повної підготовки – стрільби без пристрілювання цілі.
Показана методика пристрілювання цілі за допомогою технічних засобів розвідки артилерійськими і мінометними підрозділами. На базі мінометного розрахунку 10 огшбр показали практичну стрільбу міномету 2Б11 з пристрілюванням цілі за допомогою квадрокоптеру «Фантом».
За його словами в цілому, обмін досвідом за результатами застосування підрозділів артилерії в операції Об'єднаних сил проведено. Мета заняття досягнута.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *