Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Предстоятель УГКЦ зустрівся з міністром закордонних справ України

15 травня 2020 року у резиденції поруч з Патріаршим собором відбулася зустріч Блаженнішого Святослава, Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви, з Міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою на прохання останнього.

Під час зустрічі пан Міністр, насамперед, дуже високо оцінив діяльність Греко-Католицької Церкви на міжнародній арені, зокрема подякував за всі моменти співпраці між УГКЦ і Міністерством закордонних справ України. Особливо, коли йдеться про питання відстоювання інтересів нашої держави, поширення правди про війну в Україні, а відтак всього того, що стосується підтримки іншими державами чи громадами нашої країни.

Також він подякував за соціальне служіння, підтримку і захист прав наших заробітчан, які опинилися у дуже особливих обставинах у контексті коронавірусної кризи. Пан Кулеба подякував Церкві за те, що вона сьогодні є пристановищем і підтримкою для наших вірних, у якій вони можуть знайти розраду, захист і допомогу.

Під час зустрічі сторони узгодили кроки співпраці на майбутнє у різних країнах світу. «Це необхідно для того, щоб наші люди змогли відчути себе захищеними своєю державою і підтриманими своєю Церквою. Також, щоб ми разом могли говорити правду про Україну і про війну в Україні і про ті обставини, в яких ми сьогодні живемо», — сказав Предстоятель УГКЦ.

Читайте також: Глава УГКЦ з віцепрем’єром України говорили про європейську ідентичність, Стамбульську конвенцію та гендер

Зі свого боку Глава Церкви подякував пану Міністру за готовність співпрацювати з Церквою. Він задекларував, що єпархії і парафії УГКЦ у різних країнах світу справді є зацікавлені у співпраці з представництвами нашої держави. Позаяк від нашої співпраці залежить добро України і наших громад у цілому світі.

Блаженніший Святослав поінформував Дмитра Кулебу про Звернення католицьких єпископів України до української влади та всіх людей доброї волі щодо сурогатного материнства. Він також подякував Міністрові за його позицію щодо цього питання, яке в цих днях гостро виринуло у контексті подій в Україні.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *