Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Військовослужбовці комендатури практикувалися у стрільбі.

На Одещині особовий склад комендатури охорони та обслуговування штабу Командування ВМС ЗС України практикувався у вправності стрільби і вдосконалював навички роботи в складі груп. Через карантинні обмеження, військовослужбовці працювали малими групами, втім на якість роботи це вплинуло лише позитивно.
На одному з полігонів Одещини військові відпрацьовували елементи індивідуальної бойові підготовки, стрільби зі зброї різного калібру, роботу в підрозділі.
Заступник командира комендатури охорони та обслуговування штабу Командування ВМС ЗС України Олександр Багрій розповів, що дотримуючись карантинних обмежень, військова частина постійно проводить навчання з особовим складом, для того, щоб забезпечувати його знанням, вмінням і необхідними у повсякденній діяльності навичками.
Дмитро Зварич – одесит. Близько десяти років працював режисером на телебаченні, а в 2019 був призваний для проходження служби у складі комендатури охорони та обслуговування. Зізнається, що найближчі плани – підписати контракт із Збройними Силами та докорінно змінити життя: "Коли ти прийшов до війська, коли стаєш військовослужбовцем, то неважливо, ким ти був учора, тому що всі повинні виконувати бойове завдання вчасно і професійно. Такі полігони, такі навчання вони якраз для того, щоб набути досвіду ."
Такі вправи є невід’ємною частиною навчально-бойової підготовки, адже доведена до автоматизму систематичність гартує професійного воїна і влучного стрільця. Сценарії для всіх вправ розробляються з урахуванням бойового досвіду, набутого за час проведення АТО та ООС, а отримані навички, за необхідності, можуть застосовуватися і в умовах сучасного бою.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *