Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Європа починає знову відкривати деякі кордони всередині ЄС 

Балтійські країни: Латвія, Литва та Естонія 15 травня відкрили між собою кордони, послаблюючи обмеження на пересування, запроваджені під час карантину у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Громадяни тих трьох країн знову можуть перетинати кордони вільно, але прибулі з інших держав зобов’язані проходити 14-денну самоізоляцію.

Керівники Європейського Союзу висловили надію, що найближчим часом інші країни ЄС, де ситуація з епідемією схожа, зможуть також відкривати кордони.

Латвія, Литва та Естонія – невеликі держави з порівняно низькою густотою населення, які виявилися серед найменш уражених Ковід-19 країн континенту: за даними університету Джонса Гопкінса там померли відповідно 9, 54 і 62 людини заражені коронавірусом.

До цієї балтійської зони запросили приєднатися також Польщу та Фінляндію.

15 червня згідно з окремими домовленостями мають відкриті кордони між Австрією, Німеччиною, Швейцарією та Францією.

ЄС остерігається повторних хвиль епідемії, але літній туризм у Європі зазвичай приносить близько 150 мільярдів євро, і провал туристичного сезону стане ще одним ударом для обтяженої наслідками епідемії економіки європейських країн.

“Зараз ми починаємо думати про літо і навіть далі, а також про місця, куди ми любимо їздити. Це означає поступові, обережні кроки в бік відновлення подорожування з урахуванням порад науковців… Нам потрібно обережно заново відкрити кордони у Європі”, – сказала комісар ЄС з питань конкуренції Марґрет Вестаґер.

Кожна країна Євросоюзу самостійно вирішуватиме, як і коли скасовувати карантинні обмеження, і в багатьох державах людей зараз заохочують не подорожувати за кордон.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *