Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Стрільби з крупнокаліберних кулеметів відпрацьовували курсанти Військової академії.

Для того, щоб стати зразковим офіцером, потрібно докласти максимальних зусиль та навчитися всьому, що стане в нагоді у подальшій військовій службі. Одним з найважливіших навиків військовослужбовця є володіння зброєю. На полігоні Центру забезпечення навчального процесу Військової академії пройшло чергове заняття з вогневої підготовки. Практичним стрільбам передувала теоретична підготовка та ознайомлення із заходами техніки безпеки. Однією з найважливіших й найскладніших вправ з вогневої підготовки є стрільби з крупнокаліберних кулеметів.
Практичні заняття проводились з курсантами 2-го курсу, спеціалізації управління діями підрозділів морської піхоти. Всього було виконано 3 вправи. На першому навчальному місці курсанти вдосконалювали навички у веденні вогню з озброєння БТР-80 та з великокаліберних танкових кулеметів Владімірова, а також великокаліберного танкового кулемету Калашнікова. Також майбутні офіцери виконували вперше за час свого навчання ознайомчу стрільбу з сучасного українського бронетранспортеру і на третьому навчальному місці було відпрацьовано практичне виконання вправ стрільб з великокаліберного ста́нкового кулеме́ту ДШК, та великокаліберного НСВТ.
На кожному навчальному місці керівниками стрільб були викладачі кафедри вогневої підготовки. Всі вони є учасниками бойових дій, тож передавали свій досвід курсантам.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *