Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Тактико-спеціальні заняття Центру оперативного (бойового) забезпечення ВМС України.

Центр оперативного (бойового) забезпечення ВМС України провів триденні тактико-спеціальні заняття за кількома темами: дії екіпажу станції перешкод щодо підготовки та ведення повітряної радіотехнічної розвідки та радіолокаційного подавлення; дії, під час здійснення розпізнавання державної належності повітряних цілей; дії при веденні радіаційного та хімічного контролю, обробка техніки та інші.
Зафіксувати сигнал невстановленого літака чи безпілотного літального апарату засобами радіоелектронної боротьби, організувати злагоджену та максимально швидку роботу операторів, завадити планам противника – ось основні задачі особового складу під час цих тренувань.
Заняття поділені на етапи: виявлення противника, визначення території розгортання станцій, робота із засобом РЕБ та їх швидке і правильне згортання. В житті такі ситуації найчастіше трапляються поблизу аеропортів, військових аеродромів і, звичайно, на території ООС. Сотні життів лише під час російсько-української війни були збереженні, завдяки злагодженій роботі операторів РЕБ.
Визначити нелегальний літальний об’єкт одна станція можє в радіусі 30 кілометрів, зазвичай, на практиці, таких станцій використовується кілька – аби охопити якомога більшу територію. Зорієнтуватися, що летить і яка його швидкість необхідно за лічені хвилини.
На сусідній локації тривають тактико-спеціальні заняття відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту. За легендою, із зони зараження виходить військова техніка та особовий склад. Відділення РХБ захисту розгорнуло пункт спеціальної обробки, встановило авторозливну станцію та провело дегазацію об’єкту.
Такі навчання є систематичними, важливо довести навички військових до автоматизму. Підготовка до занять триває близько години, а от на виконання поставлених задач відводяться лічені хвилини.
За словами начальника штабу частини, заняття особовим складом відпрацьовані на відмінно, всі військовослужбовці готові стати на захист держави та її стратегічних об’єктів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *