Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Тренування під водою. Спецпризначенці ВМС відточували майстерність.

Спецпризначенці ВМС щотижня тренуються діяти в різноманітних умовах та за непередбачуваних обставин. Цього разу військовослужбовці загону практикувались у виявленні підводних диверсантів, а також у пошуку та знищенні сил і засобів противника під водою. Розділившись на невеликі групи, дайвери тренувались орієнтуватися під водою, а також проводити пошук диверсійних сил і засобів противника. За допомогою спеціального планшету військові водолази здатні рухатись у необхідному напрямку навіть при обмеженій видимості чи в темну пору доби. Відпрацьовували пошук диверсійних сил і засобів противника на грунті, також огляд підводної частини корабля на предмет вибухонебезпечних предметів, гідроспоруд порту, причальної стінки з метою виявлення схованок підводних диверсантів.
Із завданнями водолаза може впоратись не кожен військовий – усі підводники спершу проходять спеціальне навчання та отримують відповідний допуск. Під час підводних робіт за станом дайвера постійно стежить відповідальний за спуски, якому безпосередній виконавець підводних робіт доповідає про своє самопочуття.
Такі тренування підрозділ проводить як вдень, так і вночі, аби водолази пристосувались до виконання завдань за будь-яких умов.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *