Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

У Патріаршому домі проходить Маївка для медиків

У Львові, у Патріаршому домі, медики, що перебувають на обсервації, моляться молебень до Богородиці. Молитву організували за проханням і з ініціативи самих медиків.

15 травня, моління очолив о. Петро Іськів, директор Патріаршого дому. Під час молитви священник наголосив на важливості Таїнства зустрічі, про яке, на прикладі  Марії і Єлизавети, чуємо у Євангелії, що традиційно читається під час Маївки.

 «У вашому служінні яскраво присутнє Таїнство зустрічі між вами і хворою людиною. Для багатьох хворих зустріч з вами має особливе значення. Ті люди, які приходять до вас за допомогою переконані, що завдяки зустрічі  з вами вони отримають допомогу. Вашою ціллю є дати людині надію і підтримати її», – зауважив священник.

«У світлі Євангеліє, дозвольте подякувати усім вам за ваші зустрічі з хворими людьми. Дякуємо вам  за те, що ви справді стали нашими воїнами з невидимою недугою. Пандемія пройде, я переконаний, що суспільство зрозуміє і оцінить всіх, хто не побоявся стати на захист людей ризикуючи собою і своїми сім’ями. Дякуємо за те, що служите людям у лікарні. Нехай цей виклик стане для всіх благословенням. Наше звернення до Богородиці буде підсилювати наше прохання до Бога, щоб так і відбулося», – наголосив проповідник.

Сестра Севастіяна Карвацька, Голова Патріаршої комісії у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ, на завершення молитви, теж висловила усім лікарям слова вдячності.

«Насамперед хочу висловити вам усім слова вітання і підтримки від Блаженнішого Святослава, який щоденно цікавиться вами і запитує чи ви почуваєте себе тут як вдома. Бо це він відкрив для вас двері свого дому. Ми вам дуже дякуємо за вашу працю і хочемо, щоб ви справді переходили цей час карантину якнайкраще. Щоденно молимося за вас і за усіх медичних працівників», – запевнила усіх присутніх монахиня.

А також у коментарі для Департаменту інформації УГКЦ вона розповіла про те, що на даний момент, у Патріаршому готелі перебувають медичні працівники з лікарні у Винниках, Позалегеневої лікарні, що на вулиці Зеленій, а також працівники з 8-ої лікарні і Медичного інституту.

«На сьогоднішній день, у Патріаршому домі, проживає 39 медичних працівників. Постійно відбувається їхня ротація. В основному лікарі очікують результату тесту ПЛР. Якщо він приходить негативний, то вони повертаються додому. Загалом можуть перебувати тут до 14 днів», – розповіла сестра Севастіяна.

А згодом додала: медичні працівники  розповідають, що дуже задоволенні від того, що перебувають у домі Патріарха. Вони вдячні за всі умови і харчування. Єдине, про що вони попросили так це про духовний супровід. Тому ми організовуємо для них молебень. Також матимемо для них Святу Літургію у неділю.

«Ми як Церква завжди готові йти з духовною поживою до тих, хто цього потребує, особливо якщо вони ще й у нас і проживають», – наголосила вона.

Департамент інформації УГКЦ

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *