Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

ООС. Інструкторсько-методичні заняття з артилерійськими підрозділами.

Передача безцінного бойового досвіду від більш досвідчених бойових офіцерів іншим – одне з пріоритетних завдань проведених масштабних інструкторсько-методичних занять за участю керівного складу ракетних військ та офіцерів-артилеристів ООС. Офіцерам продемонстрували сучасні можливості коригування вогню артилерії – зокрема за допомогою безпілотних літальних комплексів, із закритих вогневих позицій по невизначених цілях.
Під час занять вогонь вівся зі гаубиці 152 мм, 100 мм гармати «Рапіра», та міномету, калібру 120 мм. Основний акцент під час занять робився на бойовий досвід, який офіцери бригад здобули у бойових діях у 2014-2015 роках.
У ході навчань були показані порядок проведення заходів підготовки стрільби і управління вогнем, а також виконання вогневих завдань в умовах повного циклу підготовки. Одним з елементів курсу стало зондування атмосфери за допомогою метеокомплексу МРК-1, для більш точного визначення установок для стрільби без пристрілювання цілі. Незабаром було продемонстровано методику пристрілювання цілі за допомогою технічних засобів розвідки – артилерійськими і мінометними підрозділами. Також підрозділи відпрацювали практичну стрільбу міномету 2Б11 з пристрілюванням цілі за допомогою квадрокоптеру «Фантом».
За словами керівника навчань – мету заняття в цілому досягнуто – обмін досвідом за результатами застосування підрозділів артилерії в операції Об'єднаних сил пройшов плідно та насичено, розрахунки й офіцери пройшли весь курс злагоджено, ще раз відпрацювавши усі практичні навички.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *