Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Катехитична комісія Одеського екзархату провела онлайн-конференцію із катехитами

15 травня, в Одеському екзархаті відбулася онлайн-конференція для катехитів та осіб, відповідальних за катехизацію. Дана онлайн-зустріч була організована з ініціативи Катехитичної комісії екзархату та з благословення правлячого екзарха, – владики Михаїла Бубнія.

В конференції взяли участь понад 30 учасників. На початок зустрічі в режимі онлайн, владика Михаїл подякував усім катехитам за їхнє ревне катехитичне служіння, також і в часі карантину, та наголосив, що катехизація є систематичним та безперервним процесом християнського виховання.

Потім, заступник голови катехитичної комісії пані Олена Пенязева ознайомила присутніх з рекомендаціями Патріаршої катехитичної комісії, анонсувала нові розробки Патріаршої катехитичної комісії для пристосування катехитичного служіння під час карантину. За словами пані Олени, в умовах сьогодення, вся катехитична родина нашої Церкви має відповісти на виклики часу. Зокрема, особливо необхідним зараз є пошук нових форм катехизації та контакту з вірними. Окремою темою для обговорення було питання проведення першої святої сповіді та урочистого святого причастя цього року.

Катехити, в свою чергу, поділилися власним досвідом роботи, обговорили актуальні питання та проблеми. Завершилася зустріч благословенням владики Михаїла та словом привітання, зверненим до усіх учасників конференції з нагоди дня сім’ї.

Пресслужба Одеського екзархату

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *