Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Перший заступник Міністра оборони України провів пряму телефонну лінію Кабінету Міністрів України

Сьогодні, 19 травня, перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак провів пряму телефонну лінію Кабінету Міністрів України. У заході також взяв участь заступник Міністра оборони України Ігор Старобінський. Військовослужбовці, члени їхніх сімей, учасники АТО/ООС, ветерани, представники громадських і доброчинних організацій мали нагоду звернутися до Міноборони для розв’язання наболілих питань.
З-поміж інших проблем, з якими сьогодні телефонували громадяни до оборонного відомства, були житлові питання, соціальні пільги та гарантії, кадрові рішення тощо.
Перший заступник керівника оборонного відомства вислухав кожне звернення та запропонував шляхи їх вирішення, доручивши відповідним посадовим особам Міноборони та ЗС України посприяти у якнайшвидшому розв’язанні проблем громадян. Було також встановлено терміни, коли кожен, хто телефонував з проблемними питаннями, зміг би отримати відповідь із запропонованими шляхами розв’язання їхніх проблем.
Серед тих, хто сьогодні зателефонував на урядову лінію, був один зі слухачів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Офіцер, який невдовзі завершує навчання в університеті, задав питання щодо його подальшого призначення на посаду.
Інший дзвінок на урядову лінію був з Донецької області. Представниця благодійного фонду та волонтерка пані М. висловила стурбованість долею людей, які у зв’язку з карантинними заходами не можуть потрапити на тимчасово окуповану територію, де мешкають їхні літні родичі, які потребують медичних препаратів, яких там немає. Жінка розуміє, що поки тривають карантинні заходи, пересування через лінію розмежування тимчасово обмежене. Проте, просила зважити на непросту ситуацію, у якій опинились люди та допомогти їм.
Іван Руснак повідомив, що Міністерство оборони буде порушувати це питання перед відповідними органами державної влади.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *