Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

США почнуть поставки апаратів ШВЛ до Росії

Сполучені Штати у вівторок заявили, що цього тижня почнуть доставляти 200 апаратів штучної вентиляції легень до Росії, яка займає друге місце у світі за кількістю підтверджених випадків зараження коронавірусів.

У вівторок було оголошено ще про 9 263 нові випадки і 155 смерті. Всього у країні заразилися 299 941 особа, померло – 2 827. Більше випадків зафіксовано лише у США.

На початку квітня Росія направила до США партію власних апаратів ШВЛ, проте, за словами американської влади, в результаті вони не стали в нагоді. Минулого тижня надійшли повідомлення про те, що апарати «Авента-М» призвели до виникнення пожеж у лікарнях Москви і Санкт-Петербурга. У зв’язку з цим застосування всіх апаратів, вироблених після 1 квітня, призупинено.

За словами посольства CША в Москві, російський президент Володимир Путін попросив допомоги у Вашингтона, і президент Дональд Трамп запропонував відправити до Росії 200 апаратів ШВЛ американського виробництва.

Як повідомляють у посольстві США, перша партія – 50 апаратів – повинна бути готова до відправки у середу, а решта 150 будуть відправлені після цього.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *