Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

У Луцькому екзархаті відбувся on-line «Форум родин»

17 травня 2020 року в Луцькому екзархаті Комісія у справах родини, яку очолює о. Андрій Коваль, організувала онлайн-форум родин. Цей захід приурочили завершенню святкування тижня родини. «В часі пандемії коронавірусу ми переформатовуємо спосіб наших зустрічей і вчимося використовувати технічні засоби, які можуть нас об’єднати, незважаючи на далекі відстані», – зазначив о. Андрій.

Форум розпочався молитвою і привітальним словом екзарха Луцького Йосафата Говери. В своїх роздумах єпископ пригадав деякі моменти з Євангелія, що можуть стати будуючими для родинного життя, адже центром Євангелії завжди є Господь.

У цій зустрічі участь взяли сім’ї з м. Ковеля, м. Дубно, м. Нововолинська, м. Рівного. Подружжя мали можливість розказати про свої сім’ї та познайомитись в прямому ефірі. Також було представлено посібники з курсами для зустрічей подружніх пар «Божий задум для вашого шлюбу» і «Спадок Господній – діти».

У часі форуму зародилась перспектива провадити такі зустрічі в онлайн-режимі частіше, використовуючи ці посібники. На завершення всі помолилися молитву Митрополита Андрея за християнські сім’ї, а владика Йосафат уділив пастирське благословення для родин.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://lutsk-ugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *