Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Країни ВООЗ вирішили розслідувати пандемію Ковід-19

Всесвітня організація охорони здоров’я, до якої входять 194 країни, вирішила провести незалежне розслідування дій міжнародної спільноти і самої ВООЗ у відповідь на появу і поширення Ковід-19.

Рішення було ухвалене одноголосно на щорічній асамблеї організації за пропозицією Європейського Союзу після того, як президент США Дональд Трамп вчергове гостро скритикував ВООЗ.

Завдання фахівців зокрема полягає у тому, щоб з’ясувати, як коронавірус перекинувся з тварин на людей і почав поширюватися світом, як вважають, з китайського міста Ухань наприкінці 2019 року.

Президент Трамп напередодні оприлюднив листа до генерального директора ВООЗ Тедроса Адганома Ґебреєсуса, в якому стверджується, що організація надто пізно почала реагувати на спалах коронавірусу.

“Нам треба бути відвертими щодо головної причини виходу епідемії з під контролю: це неспроможність цієї організації здобути інформацію, яка була потрібна світові, і за цю неспроможність багато людей заплатили життям”, – сказав у відеозверненні до асамблеї американський міністр охорони здоров’я Алекс Азар.

“Ми прагнемо підзвітності більше, ніж будь-хто”, – стверджував Тедрос Адганом Ґебреєсус на зібранні.

Дональд Трамп пригрозив, що у разі, коли ВООЗ упродовж 30 днів не продемонструє дій у напрямку до реформ, то США можуть відмовитися сплачувати внески до бюджету організації і переглянути свою членство.

Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн наголосила на потребі співпраці країн світу у протидії пандемії коронавірусу.

Китай відкидає американські звинувачення у приховуванні інформації про початок поширення нового коронавірусу та про вплив Пекіна на ВООЗ, і китайський президент Сі Цзіньпін пообіцяв упродовж двох років виділити для організації 2 мільярди доларів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *