Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

На Одещині морські прикордонники затримали оператора безпілотника

Наближенню військових любитель повітряної відеозйомки зрадів.

Учора, 19 травня, патрульний Одеського загону Морської охорони виявив малий летальний апарат, що плавно кружляв над розташуванням військової частини.

Спеціальна група реагування терміново висунулася вже звичним маршрутом. Адже, враховуючи ландшафт прилеглої території, місце, з якого часто запускають дрони визначити досить просто.

У прогулянковій зоні найближчого місця відпочинку наряд виявив чоловіка, який керував квадрокоптером. Аби встановити особу, перевірити законність запуску приладу та обставини відеозйомки, його запросили до управління загону Морської охорони.

Оператор повітряної зйомки не здивувався наближенню військових, а навіть зрадів. З’ясувалося, що громадянин України є законослухняним та свідомим. Про додаткові тимчасові режимні обмеження у контрольованих прикордонних районах щодо здійснення будь-яких польотів легкомоторних літальних апаратів, квадрокоптерів, повітряних безмоторних засобів пересування, тощо обізнаний, але не зміг самостійно з’ясувати, куди саме потрібно звернутися для отримання відповідного дозволу.

Чоловік пояснив, що сфера його професійної діяльності пов'язана з будівельними проєктами, тож проводив зйомку місцевості у рамках підготовки звіту про проведені будівельні роботи неподалік.

За порушення прикордонного режиму особу притягнуто до адміністративної відповідальності. Також прикордонники повідомили чоловіку адресу звернення із заявами про проведення аерофотовідеозйомки.  

Нагадаємо, що днями в зоні ООС Морські прикордонники також виявляли двох аматорів повітряної відеозйомки.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *