Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

«Пожертвуй 12 гривень – нагодуй бездомного», – закликає «Фундація духовного відродження»

Напередодні Великодня Благодійна організація «Фундація духовного відродження», що діє при Львівській архиєпархії УГКЦ у рамках цьогорічного онлайн-фестивалю «Святкуймо Воскресіння разом» започаткувала благодійну акцію. За час дії акції було зібрано понад п’ятдесят п’ять тисяч гривень від більше як вісімсот доброчинців.

Однак навіть після офіційного закриття організатори продовжували отримувати пожертви і телефонні дзвінки про бажання й надалі підтримувати Спільноту «Емаус – Оселя». Тому акцію вирішили продовжити до офіційного закриття карантину.

«Для бездомних ми просимо пожертвувати дванадцять гривень. Дванадцять гривень – це середня ціна однієї хлібини, дванадцять гривень – це невелика сума, яку навіть люди, які через карантин не мають змоги працювати, зможуть пожертвувати. Також ми закликаємо кожного, хто візьме участь в акції, долучити дванадцять своїх друзів до ініціативи через Фейсбук», – розповів директор благодійної організації «Фундація духовного відродження» диякон Ігор Колбасюк.

Умови благодійної акції:

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *