Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Як формувати християнську свідомість маленького «громадянина Неба» мова піде на вебінарі «Дитина і віра в Бога»

Дитячий психолог, кандидат педагогічних наук, член Асоціації дитячих та сімейних психологів України, член Української асоціації християнської психології, фахівець з волонтерства БФ «Карітас-Київ», автор і тренер психологічних тренінгових курсів для підлітків Наталія Сиротич проведе вебінар «Дитина і віра в Бога».

Онлайн-зустріч відбудеться 22 травня о 17 годині. Ведучим буде керівник програми Християнська педагогіка та організація дозвілля УКУ, заступник голови Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ Назар Дуда.

«Поговоримо про те, як найкраще та найприродніше передавати дитині віру в Бога і як не сформувати в дитини сприйняття «неправильного» образу Бога. Дізнаємося, як допомогти дитині відчути, що «молитва – це розмова з Богом», і подарувати їй бажання й потребу до цього прекрасного, сповненого любові, діалогу. Перелічимо добрі й мудрі поради щодо того, як формувати християнську свідомість маленького «громадянина Неба», кажуть організатори заходу.

«Дитина і віра в Бога» – це перший з трьох запланованих вебінарів під загальною темою: «Піднятися до рівня дитини: поради батькам і християнським педагогам». Наступні: «Дитина і вікові кризи» та «Дитина і стилі виховання» відбудуться 29 травня та 5 червня.

Бажаючим взяти участь у таких онлайн-зустрічах потрібно заповнити анкету ТУТ.

Співорганізатори вебінару: Програма «Християнська педагогіка та організація дозвілля», ФБФ УКУ та Патріарша катехитична комісія УГКЦ.

 

Департамент інформації УГКЦ
за матеріалами https://ct.ugcc.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *