Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Арсен Аваков вручив нагороди працівникам відомчого шпиталю в Чернівецькій області

Міністр внутрішніх справ ознайомився з роботою лікарів під час пандемії, оглянув наявні засоби індивідуального захисту та ознайомився з протоколами лікування COVID-19.
«Ознайомившись із роботою шпиталю та поспілкувавшись із персоналом, можу сказати, що лікарі та медсестри, які працюють з пацієнтами з коронавірусную інфекцією, повністю забезпечені засобами індивідуального захисту, всім необхідним обладнанням та ліками. При лікуванні пацієнтів з COVID-19, медперсонал користується виключно масками багаторазового використання зі змінними фільтрами 3М, вони надійні та комфортні. Лікарі дотримуються протоколу лікування пацієнтів з COVID-19», – сказав Арсен Аваков.
Міністр внутрішніх справ додав, що у Чернівецькій області заступив на цілодобове чергування санітарний вертоліт МВС: «Він спеціально обладнаний для транспортування інфекційних хворих і якщо в ньому буде потреба, він у вас є».
Очільник МВС наголосив, що і надалі буде вдосконалюватися система охорони здоров’я МВС: «Ми плануємо, що згодом всі шпиталі МВС, по всій країні будуть доповнюватися апаратами комп’ютерної томографії», – заявив Арсен Аваков.
Міністр внутрішніх справ за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, ініціативу та наполегливість, вагомий особистий внесок у розвиток і зміцнення відомчої медичної служби вручив цінні подарунки – наручні годинники медичній сестрі Марині Зеленюк, фельдшеру-лаборанту Анастасії Меронюк, медичній сестрі Анастасії Мітітюк, завідувачу терапевтичного відділення – лікарю Наталії Каспрук та лікарю-терапевту Світлані Рижовій.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *