Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Боротьба за живучість корабля – тренування екіпажу катеру “Сміла”

Екіпаж навчального катеру ВМС України «Сміла» провів тренування з боротьби за живучість корабля. За легендою, в одному із відсіків сталася пожежа, на ліквідацію якої відводиться лише кілька хвилин. Підготовка з боротьби за живучість охоплює весь екіпаж корабля, проводиться у комплексі з іншими видами бойової підготовки: тактичною, спеціальною та загальною. Цього разу, серед іншого, особовим складом відпрацьовувалася взаємодія аварійної партії з командним пунктом, злагодженість під час гасіння пожежі та надання першої медичної допомоги постраждалим.
Кожне аварійне пошкодження корабля, навіть якщо його одразу не помітно, виявляється за допомогою ознак – один із членів екіпажу помітив задимлення та відразу ж попередив вахтового офіцера. Команда приступила до локалізації та ліквідації аварії усіма наявними засобами.
Успіх боротьби за живучість корабля залежить від правильності виконання первинних заходів та чітких рішень на подолання або ліквідацію аварійної ситуації. Боротьба з пожежами на кораблі ведеться в умовах існування можливості вибухів боєприпасів, парів пального та мастила, балонів із стиснутим газом. За умовами тренувань один із членів екіпажу отримав незначні опіки, тож відпрацювали і надання первинної медичної допомоги. За словами командира катера, навчання пройшли успішно: пожежу ліквідовано, пораненого врятовано.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *