Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Фахівці парашутно-десантних груп здійснювали стрибки на різних висотах.

У 10 морській авіаційній бригаді ВМС України проходили планові збори з підвищення кваліфікації фахівців пошуково-рятувальної і парашутно-десантної підготовки. Особовий склад визначених груп здійснював стрибки з парашутом та тренувався за новою системою підготовки.
Тритижневий збір із фахівцями та інструкторами пошуково-рятувальних й парашутно-десантних служб проходить з метою вдосконалення навичок здійснення стрибків на різні майданчики та за різних погодних умов, адже одним із головних завдань таких підрозділів є саме пошук, надання допомоги й порятунок тих, хто зазнав лиха.
Перед практичним виконанням стрибка з початківцями проводять різноманітні заняття, зокрема і вчать збалансуватись, щоб під час вільного падіння парашутист міг швидше зорієнтуватися у просторі.
Стрибки здійснювали на різних висотах, відпрацьовуючи як штатні, так і позаштатні ситуації.
Особливістю курсу є відпрацювання навичок при виконанні стрибків з парашутом в різних кліматичних умовах, в будь-який час доби, на різні площадки та з використанням парашутів типу "крило". Задіяні різноманітні види льотної техніки – Мі-8, Мі-14 та швидкісний літак Ан-26.
Курс навчань надає можливість морським авіаторам, курсантам-льотчикам, представникам суміжних фахових та парашутних напрямів набути нових та оновити наявні знання.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *