Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

МВС забезпечує поліцейських і рятувальників квартирами за програмою фінансового лізингу

За один рік, від початку функціонування програми МВС по забезпеченню житлом поліцейських та рятувальників, у фінансовий лізинг придбано 1476 квартир у різних регіонах України. 58% квартир отримали працівники поліції та 42% – рятувальники ДСНС. Серед них 16% – учасники антитерористичної операції на сході України.
«Сьогодні ми вручаємо ще кілька квартир, які придбали для поліцейських у рамках програми фінансового лізингу. Окрім цього, ми плануємо купити в Чернівецькій області близько 200 квартир для працівників Національної поліції, але є одна проблема – на ринку немає квартир», – сказав міністр.
Арсен Аваков дав команду керівництву Національної поліції працювати з міською владою, щоб було побудоване житло, яке МВС у подальшому зможе придбати для наших поліцейських і рятувальників.
«Це реальний драйвер економіки, який буде піднімати промислове виробництво та головне – забезпечить область якісними кадрами та зміцнить професійну мотивацію у щоденній роботі офіцера», – додав міністр внутрішніх справ.
У 2020 році МВС планує забезпечити житлом 2500-3000 родин правоохоронців. Це не лише соціальний проект, а реально працююча програма фінансування економіки, адже більшість квартир були закуплені на первинному ринку. Важливо складовою програми є те, що кошти на погашення відсотків за лізингом закладені як у бюджеті Нацполіції, так і у бюджеті ДСНС.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *