Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Сьогодні минає сьома річниця з дня смерті владики Миколи Сімкайла

У четвер, 21 травня, минає сьома річниця з дня смерті справжнього мужа віри і будівничого Церкви владики Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Миколи Сімкайла.

20 лютого 1990 року грамотою владики Софрона Дмитерка о. Микола Сімкайло був призначений парохом катедрального собору Воскресіння Христового, що в м. Івано-Франківську.  Єпископська хіротонія о. Миколи Сімкайла відбулася 12 липня 2005 року, у день Святих первоверховних апостолів Петра і Павла, у катедральному соборі Воскресіння Христового м. Івано-Франківська.

Покійному владиці найбільше вдячні за служіння Богові у важкі часи підпілля. Крім того, його пам’ятають як доброго вчителя та будівничого, що ревно працював на благо своєму народові. Владика Микола виховав та висвятив чимало священників, у пам’яті яких він досі залишається зразковим прикладом для наслідування.

Світлі спогади про владику Миколу, плоди його добрих справ завжди будуть жити в серцях духовенства й вірних. У цей пам’ятний день єднаймося спільною молитвою за упокій душі спочилого пастиря, просячи Господа дарувати йому блаженне вічне життя.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *