Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Упокоївся в Бозі 30-й очільник Єзуїтського Ордену

Упокоївся в Бозі 30-й очільник Єзуїтського Ордену
Отець Адольфо Ніколас переставився до вічності в Токіо, де прослужив значну частину свого понад 50-річного священичого життя.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

У Токіо, столиці Японії, 20 травня 2020 р. на 85-му році життя, 67-му чернечого покликання та 54-му священослужіння о. Адольфо Ніколас, Генеральний Настоятель Товариства Ісусового в 2008-2016 роках. На чолі єзуїнської чернечої родини він був близьким співробітником Папи Венедикта XVI та Папи Франциска. В останні роки життя змагався з недугою.

Отець Адольфо народився 1936 року в Вілльямурієль в Іспанії. Здобувши середню освіту в єзуїтській школі, вирішив ступити на шлях чернечого покликання в Товаристві Ісуса. Під час вишколу 1960 року виїхав на місії до Японії, вивчивши мову та ознайомившись з культурою цієї країни. Завершивши в Токіо богословські студії, 1967 року отримав пресвітерські свячення. Згодом навчався в Папському Григоріянському Університеті в Римі. Опісля викладав догматичне богослов’я в єзуїтському університеті в Токіо, в 90-х роках минулого століття очолював єзуїтську провінцію в Японії. Далі служив на убогій мігрантській парафії в Токіо та був модератором Конференції Єзуїтів Східної Азії та Океанії.

Під час 35-ї Генеральної Капітули 19 січня 2008 року о. Ніколаса обрано 30-м Генеральним Настоятелем Товариства Ісусового. Він очолював Орден до свого зречення в 2016  році, після чого повернувся працювати до Японії.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *