Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

В Одесі тривають Шевченківські читання.

Карантинні обмеження цього року суттєво скорегували і освітній процес у військових навчальних закладах, і участь курсантів та ліцеїстів у міських та загальнонаціональних заходах. Проте, жодні обмеження не в змозі загасити та обмежити прагнення молоді щодо популяризації української літератури. До річниці перепоховання Великого Кобзаря в Одесі провели Шевченківські читання.
Шанувальників Шевченкового слова з року в рік стає все більше, адже слова Кобзаря – пророчі й актуальні і нині. Саме тому, взяти участь у цьогорічних Шевченківських читаннях, які відбувалися в Одесі, зголосилася чимала кількість молоді.
Вихованці Військово-морського ліцею, курсанти Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту та курсанти Інституту ВМС Національного університету “Одеська морська академія” вшановували творчість Великого Кобзаря, читаючи улюблені рядки у навчальних аудиторіях, або перебуваючи вдома, на самоізоляції. Час і місце для подібних акцій не головне, – адже потужне Шевченкове слово лунає яскраво та незабутньо завжди.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *