Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Водіння бойових машин починається з тренажерів.

У майбутніх офіцерів факультету підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ за весь час карантину навчання не припиняється ні на мить. Нині вони порівнюють ази водіння різних типів бойових машин та опановують керування на комплексі БМП2.
Володимир Сухоруков, викладач кафедри бронетанкової техніки факультету підготовки спеціалістів ДШВ, розповів: "Ми відпрацьовуємо змістовний модуль номер 7- це водіння інших марок бойових машин. Заняття друге –тренування на тренажері БМП 2.
Особовий склад, перебуваючи в пункті постійної дислокації без відриву від занять отримує навички. Для того, щоб отримати їх, потрібно вийти на польовий вихід, а ми завдяки тренажерам можемо проходити навчання в пункті постійної дислокації, відповідно економлячи моторесурс боєтехніки та ресурс паливо-мастильних матеріалів."
Тренажер повністю імітує місце механіка-водія. Тут курсанти навчаються запускати двигун, перемикати передачі, долати перешкоди і загородження під час «руху» пересіченою місцевістю. На тренажері спеціальними двигунами створюється імітація реальної їзди. А от ландшафт, погодні умови, пори року і часу доби встановлює водієві інструктор. У бойовому відділенні курсанти знайомляться з імітаторами приладів зв’язку, спостереження й прицілювання, а також готують до ведення вогню штатне озброєння БМП-2.
Далі, під час навчань на танкодромі Військової академії, сідаючи за кермо реальної машини БМП 2, в хлопців не виникне жодної проблеми з адаптацією – кажуть викладачі, – навичок, аби ефективно керувати технікою, їм не забракне.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *