Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Як морпіхи здобували право носити штормовий берет.

Завдання, покладені на морську піхоту, вимагають відмінної злагодженості підрозділу, блискавично швидкого прийняття рішень, відмінної фізичної форми та безлічі інших необхідних знань, вмінь і навичок. Адже лише так можливе успішне виконання бойового завдання із мінімальними людськими втратами. Все це і намагаються врахувати, плануючи елементи психологічної смуги перешкод.
Заступника командувача морської піхоти ВМС ЗС України Дмитро Дилятицький :
"Іспити проводяться в умовах, максимально наближених до бойових. Психологічна смуга перешкод морського піхотинця створена, виходячи з бойового досвіду морської піхоти. Особовий склад, який допускається до здачі психологічної смуги, перебуває під постійним впливом інструкторів, вогню та різноманітних вибухів."
Дистанція смуги – близько 5 км. Бігти, повзти, стріляти, прикривати побратимів, тягнути БТРа, нести човна, боротися врукопашну – і це не повний перелік завдань, з якими необхідно впоратися. І природа в даному випадку не милує око, вона дратує, адже на певному етапі і пісок, і вода, і ґрунт – стають тобі ворогами, як і «побратими-інструктори». І це виправдано – адже при виконанні бойового завдання все буде набагато складніше.
Командири уважно спостерігали за діями своїх підлеглих, адже пройти смугу має підрозділ у повному складі, ми ж своїх не кидаємо, ані в бою, ані у навчанні.
Командир 503 Окремого батальйону морської піхоти Вадим Сухаревський: "Для мого підрозділу – це перше проходження на цій смузі перешкод, на цьому полігоні, приємно здивували і особовий склад, і сама смуга. Кілометри піску коліно – вони даються взнаки як на ноги, так і на застосування обмундирування і, взагалі, на дії груп. Але колективізм, характер, і сила духу бійців мене дуже сильно порадувало, і, дійсно, я в черговий раз кажу, що своїм особовим складом – мені є ким пишатися."
До своєї заповітної мрії вже кілька років йдуть і жінки. Цього разу випробування долали близько 10-ти дівчат.
Спробувала сили і військовослужбовець Юля Полінець: "Я дуже боялася, що не зможу, але я пишаюся собою та своїми побратимами. Дійсно, було тяжко та ми це здолали, і тепер будемо мати право носити морський берет. Найважче було повзти попід дротами, коли там купа цього піску, ти повзеш, але все одно думаєш «Я це зроблю»! Головне – вірити та бажати, та йти до своєї мети."

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *