Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

ProВійсько:

01:28 ССО РФ в Україні! В усій красі російський спецназ проявив себе під час анексії Криму у 2014 році. Так, саме він захоплював будівлю парламенту та уряду Автономної Республіки Крим в ніч з 26 на 27 лютого. Далі внаслідок дій ворожих спецпризначенців було втрачено базу 55-го зенітно-ракетного полку з комплексами «Бук- М 1» в Євпаторії, 25-й та 85-й окремі берегові ракетні дивізіони з комплексами «Рубіж», будівлю Командування Військово-морських сил України в Севастополі. Звісно ж, без російського спецназу не минулося і під час бойових дій на Донбасі. На початку російської агресії на Сході України спецназ використовувався як кістяк для створення сепаратистських збройних формувань.
07:03 Огляд подій в районі проведення ООС. Обстріли, американська розвідка над Донбасом, потужна відповідь українських воїнів.
07:57 Реформа ППО. Скорочення кількості в 2 рази, але підвищення якості.
08:57 Призов офіцерів запасу. Військова кафедра не допомагає "відкосити"?
09:36 Документи КДБ розкрито. Скільки українців підпали під репресії впродовж 1937-1938 років?
10:30 Наступ зі сторони Придністров'я. Останніми роками Росія активно нарощує військовий потенціал на своїх кордонах і майже безперервно проводить там навчання. Першими масштабними стали навчання «Кавказ-2008» на кордоні з Грузією. Після їх закінчення російські війська вторглися на грузинську територію. Цього року стрімко зростає кількість навчань на території окупованого Росією Придністров’я. До чого готуються російські війська, яким є їхній потенціал та про загрози для України зі сторони Придністров’я.
#proвійсько #ССО #Придністров'я

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *