Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Бригада швидкого реагування НГУ відзначила 5-ту річницю з дня створення

Привітати бійців зі святом до Гостомеля завітали перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий та командувач НГУ генерал-лейтенант Микола Балан. Гості взяли участь у відкритті меморіалу воїнам бригади, які віддали своє життя за територіальну цілісність України.
Командувач НГУ та заступник міністра внутрішніх справ привітали бійців Бригади швидкого реагування НГУ з 5-ю річницею від дня створення частини. Вони вручили державні нагороди та відзнаки тим воїнам, які найкраще проявили себе в боях на Світлодарській дузі. В першу чергу нагороди отримали ті нацгвардійці, що дістали поранення та ризикували життям, виконуючи бойові завдання.
До привітань долучилися і представники місцевої влади, зокрема селищний голова Гостомеля Юрій Прилипко, виконуючий обов'язки міського голови Ірпіня Олександр Маркушин, керівник депутатського корпусу ірпінської міськради Максим Плешко та інші.
Головною подією дня стало відкриття на території частини меморіалу воїнам бригади, які віддали своє життя за територіальну цілісність України, авторства Яни Роздобудько та Нараїра Кесаяна. До створення цього меморіалу долучилися ГУ НГУ, місцева влада, волонтери та небайдужі українці. На ньому також зображено фотографії трьох полеглих бійців Бригади швидкого реагування, що склали свої життя в боях на Світлодарській дузі: старший лейтенант Олександр Марків, старшина Дмитро Антиков та сержант Сергій Михальчук.
Освячення пам'ятника здійснили голова синодального управління військового духовенства митрополит Іоан та головний капелан від Православної Церкви України в Нацгвардії отець Іван Михайлишин.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *