Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Лицарі Колумба Івано-Франківська підбили підсумки братерського року в режимі онлайн

20 травня 2020 року відбулося засідання ради Лицарів Колумба 15804, яка діє при архикатедральному і митрополичому соборі Воскресіння Христового.

Внаслідок карантину через пандемію коронавірусу, рада працювала віртуально, використовуючи платформу відеозв’язку Meet.

Засідання ради розпочалося молитвою Вервиці, яку очолив капелан ради отець Віталій Федун. Після молитви була виголошена наука для лицарів. Священник закликав лицарів допомагати братам і потребуючим парафіянам, підтримувати громаду.

Відтак учасники конвенції вислухали розповідь регіонального делегата Мирослава Мазура про ІІ Національну конвенцію Лицарів Колумба, яка відбулась 9 травня 2020 року.

Великий лицар ради Роман Семянчук коротко підбив підсумки братерського року, зокрема про допомогу в провадженні богослужінь під час пандемії, участі Лицарів Колумба в акції «Нагодуй голодного» і т. п. Більш детальніший звіт буде представлено на наступному підсумково-виборчому засіданні ради.

Обговорили також проблемні питання, як-от формування директоратів програм, активізацію діяльності лицарів, залучення до братства активних чоловіків-католиків. Також обговорили плани діяльності на найближче майбутнє та шляхи їх реалізації.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *