Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Папа до сімей в Бразилії: Батьки – перші катехити

Папа до сімей в Бразилії: Батьки – перші катехити
Святіший Отець надіслав свої вітання учасникам національного симпозіуму сімей у Бразилії, який цього року відбувався у незвичний спосіб.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Також і одна з найочікуваніших подій у календарному плані Єпископської Конференції Бразилії – Десятий Національний симпозіум сімей – цього року мусів відбутися в формі відеоконференції. Беручи до уваги обмеження, пов’язані із протидією поширенню коронавірусу, представники родинного душпастирства зібралися навколо «віртуального» круглого стола.

Учасникам зустрічі, тема якої була «Сім’я та освіта», свої вітання надіслав Папа Франциск. Він підкреслив, що «носить у своєму серці всі родини країни. Особливо ті, які через Covid 19 втратили своїх рідних». Коментуючи тему заходу, Святіший Отець пише, що «в цей період батьки, крім нагляду за шкільною діяльністю своїх дітей, покликані бути першими катехитами».

У цьому контексті єпископ Рікардо Еперс, який очолює Національну Комісію родинного душпастирства, підкреслив «співзвучність заходу з актуальним шляхом Церкви, з повчаннями Папи Франциска та Загальними напрямними євангелізаційної діяльності Церкви в Бразилії». Ієрарх наголосив на важливості того, щоби бути «вихователями у піклуванні та допомозі неповнолітнім», нагадуючи про те, що найкращим місцем виховання є сім’я.

Учасники симпозіуму зосередили свою увагу на глобальному освітньо-виховному пактові, запропонованому Папою Франциском, ознайомилися із доповідями експертів про взаємини між сім’єю та цінностями, школою, статевим вихованням, почуттями. Обговорювалася також проблема домашнього насильства.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *