Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

США можуть запровадити санкції через дії Китаю в Гонконгу, – Білий дім

Агресивні дії Китаю в Гонконгу можуть призвести до запровадження американських санкцій. Про це заявив радник Білого дому з національної безпеки Роберт О‘Браян під час інтерв‘ю NBC News в неділю.

Згідно до закону США, прийнятого минулого року, Державний Департамент має слідкувати за щорічним виконанням Китаєм політики «одна країна – дві системи» стосовно Гонконгу. В разі порушень прав людини в Гонконгу, США мають запровадити санкції, йдеться в законі.

Якщо Китай фактично захопить Гонконг «Помпео, ймовірно, не зможе вказати, що Гонконг має високий ступінь автономії і тоді будуть запроваджені санкції проти Гонконгу та Китаю», заявив О‘Браян.

В п‘ятницю Держсекретар США Майк Помпео засудив спроби Китаю змінити закони з національної безпеки в Гонконгу. «Сполучені Штати рішуче закликають Пекін переглянути катастрафічну пропозицію, виконати міжнародні зобов‘язання і поважати високий ступінь автономії Гонконгу, демократичні установи та громадянські свободи, які є ключовими для збереження особливого статусу за законом США», – заявив Помпео.

В Гонконгу відбуваються багатотисячні протести проти нового законопроекту Китаю, який критикують за спроби обмежити автономний статус Гонконгу. В неділю влада Китаю застосувала проти протестувальників сльозогінний газ та водомети. Поліцейські Гонконгу заявили, що з натовпу протестувальників у бік поліцейських летіли предмети.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *