Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

У Львові розпочинають тестування на антитіла до коронавірусу.

У Львові стартує ІФА-тестування (імуноферментний аналіз) на визначення антитіл до COVID-19. Завдяки такому аналізу можна буде виявити наявність чи відсутність резистентності до вірусу в організмі. Першими перевірятимуть медиків лікарні швидкої медичної допомоги та першої міської лікарні, – повідомили в ЛМР.

Це тестування дає змогу визначити наявність антитіл в організмі людини й дізнатися, чи вона вже хворіла на коронавірус. Апарати для ІФА-тестування є в лабораторіях міських лікарень і поліклінік. Це не заміна ПЛР-тестування, а додаткова можливість для визначення хворих на COVID-19 і, головне – тих, хто уже перехворів, – зазначив на своїй fb-сторінці мер Львова Андрій Садовий.

Проведення імуноферментного аналізу дасть змогу не лише зрозуміти, чи людина вже перехворіла на коронавірус, а й визначити, кому варто ще суворіше дотримуватися карантину.

«ПЛР-тести треба проводити, якщо людина має симптоми, і це навряд чи можна чимось замінити. Але ми вирішили йти тією дорогою, якою йдуть успішні країни світу, – робити тести на антитіла. Почали ми цю роботу в нашій лікарні швидкої медичної допомоги, тестуємо лікарів. Від завтра тестуватимемо лікарів у першій міській лікарні. Сьогодні збиратиму керівників усіх лабораторних центрів міста Львова, щоб ми могли почати велику хвилю по місту», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Результат ІФА-тестування лабораторії отримуватимуть упродовж доби. Для медиків і працівників, які забезпечують життєдіяльність міста, тобто поліції, комунальників, військових тощо, такий аналіз буде безкоштовним. Уже сьогодні мають бути результати тестування лікарів із лікарні швидкої допомоги.

Нагадаємо, на сьогодні, 25 травня, у Львівській області підтверджено 1360 випадків інфікування коронавірусом. За минулу добу – 27, (12 з них – мешканці Львова).

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *