Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Після тривалого карантину Сестри Служебниці організували у рекреаційну зустріч

23 травня 2020 року, з ініціативи і організації сестер із соціального центру Сестер Служебниць – с. Вероніки Хитрої, с. Єроніми Вовчак і с. Магдалини Чайківської, а також – з благословення і допомоги с. Мирослави Яхимець, Провінційної Настоятельки, відбулася рекреаційна зустріч спільнот сестер і дівчат з соціального центру і новіціятського дому Божого Провидіння з Жовкви.

Тривалий час карантину під час пандемії мимоволі створив атмосферу напруженості і дискомфорту, тому, із запровадженням послаблення вимог карантину, сестри організували відпочинок на природі в смт. Брюховичі, на території дому Згромадження Катехиток св. Анни, УГКЦ.

Захід був присвячений також святкуванню уродин п’ятьох дівчат, мешканок «Дому надії». Традиційні, в соціальному центрі, урочистості з врученням торта, вітаннями і гучним многоліттям, продовжилися спільною трапезою і креативними іграми. Вкінці кожній уродинниці сестри вручили «медалі» за притаманні їм добрі риси і чесноти.

Завершили цей спільний захід подячним Молебнем до Пресвятої Богородиці. «Активно проведений час на природі, можливість особистісного спілкування (т. зв. «Емаус»), сприятлива погода і невимушена атмосфера допомогли відпочити всім духовно і фізично. Боже благословення відчувалося протягом усього часу і якось в особливий спосіб потішило «веселкою довкола сонця» – рідкісне природне явище, яке ми могли спостерігати над Львовом. Слава Богу за все!» – поділилася своїми враженнями учасниця зустрічі с. Єроніма Вовчак, СНДМ.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://www.ssmi-ua.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *