Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

«Дитина і вікові кризи» – продовжуються вебінари із серії «Піднятися до рівня дитини: поради батькам і християнським педагогам»

Вебінар «Дитина і вікові кризи» відбудеться 29 травня. Цього разу мова піде про п’ять вікових криз (новонародженості, першого, третього й сьомого року життя, підліткову кризу), що вважаються нормальними й необхідними для процесу становлення особистості.

Спікер, дитячий психолог, кандидат педагогічних наук, арт-терапевт, член Асоціації дитячих та сімейних психологів України, член Української асоціації християнської психології, фахівець з волонтерства БФ «Карітас-Київ Наталія Сиротич  розповість про те, як розпізнати кожну із вікових дитячих криз і як найкраще підтримати дитину й себе, дорослого, перелічить поради, які допоможуть «не боротися» з кризою, а сприятимуть легшому й мудрішому проходженню та прийняттю цього неповторного і важливого періоду зростання.

Ведучий вебінару – доктор філософії у галузі богослов’я, керівник програми Християнська педагогіка та організація дозвілля УКУ, заступник голови Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ Назар Дуда.

Реєстрація: ТУТ

Це друга зі серії зустрічей під загальною назвою «Піднятися до рівня дитини: поради батькам і християнським педагогам».

Співорганізатори вебінару: магістерська програма «Християнська педагогіка та організація дозвілля» ФБФ УКУ та Патріарша катехитична комісія УГКЦ.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ct.ugcc.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *