Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Інструктори Водолазної школи, серед яких і Катерина Нікітенко, продовжують тренування.

В Практичній гавані Одеси курсанти «Водолазної школи» продовжують вдосконалювати свої навички. Обстеження затопленого об’єкту – тема одного з тренувань, яке виконувала і Катерина Нікітенко – військовослужбовець ЗС України, яка нещодавно опанувала водолазну спеціальність.
Робота під водою завжди має певні ризики та вимагає максимальної уваги, вмінь і навичок, тому, щоб почуватися під час занурень впевнено, якісно виконувати поставлені завдання – водолази приділяють багато часу тренуванням. Інструктори водолазної школи відпрацьовують занурення, щоб обстежити затоплений об’єкт в умовах поганої видимості.
Катерина Нікітенко – військовослужбовець. Нещодавно вона сама була курсанткою Водолазної школи, а нині вже прагне навчати інших у якості інструктора: "Коли прийшла сюди працювати фельдшером, мені дуже сподобалась сама техніка, саме навчання водолазів. Хотіла спробувати – у них були тренування в басейні і мені дозволили випробувати себе у стрес підготовці."
Катерина допомагала у проведенні занять – на неї одягали водолазне спорядження, щоб продемонструвати присутнім як це робиться. Проте, роль манекена ще більше заохотила дівчину в опануванні водолазної спеціальності. Згадує: "Проходили багато теоретичної підготовки, і коли нам розказували про декомпресійні зупинки, як себе почувати, як часто слід вирівнювати тиск -дуже подобалося. А коли вже почали занурюватися – це дуже гарні емоції, просто навіть не передати словами."
Відмінні фізичні показники дівчини, увага та сміливість дозволили взяти участь у всеукраїнських змаганнях з акватлону, де Катерина здобула рішучу перемогу. Для неї це було несподіванкою, як і сама участь у змаганнях. Тепер здобутий досвід дозволяє вносити свої пропозиції у підготовку нових груп: "Хочемо деякі прийоми з цього виду спорту додати до спеціальної фізичної підготовки" – поділилася Катя.
На молоде поповнення дівчина чекає з нетерпінням, адже зможе пройти курси інструкторів і проводити як теоретичні, так і практичні заняття.
Тож, водолазна школа набирає обертів і готується до чергового набору слухачів. А тим, хто бажає спробувати свої сили у цій доволі специфічній і непростій сфері, ми бажаємо подолати всі переживання і сміливо йти до мети, адже мрії для того й існують, щоб їх реалізовувати.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *